Darmowy Bitcoin : Jak zarobić 1 Bitcoin na Binance?

Bitcoin od kilku lat znajduje się na szczycie popularności wśród inwestorów na całym świecie. Jest to najważniejsza kryptowaluta, na której już 12 lat temu wzrok skupiły miliony ludzi i która wielu pozwoliła zanotować ekstremalnie wysokie zyski, nieosiągalne z tradycyjnych aktywów takich jak akcje, czy inne papiery wartościowe notowane na tradycyjnych giełdach. Choć pomimo nieprzeciętnego wzrostu wartości na początku niektórzy wróżyli mu rychłą śmierć, okazało się, że zdobył on popularność jako środek płatniczy nie tylko w Internecie, ale także został zalegalizowany przez wiele państw. Stał się on niejako nośnikiem wartości, a technologia blockchain, na której jest oparty znajduje coraz szersze zastosowanie. Jeśli do tej pory nie stałeś się posiadaczem Bictoinca, teraz wygraj Bitcoina na Binance!

Binance jest największą giełdą, czyli miejscem handlu Bitcoinem. Korzysta z niej codziennie miliony użytkowników na całym świecie. Zapewnia obrót posiadanymi tokenami, umożliwiając kupno lub sprzedaż bitcoina lub też jego części, jak również innych kryptowalut, które dopiero zyskują na popularności. Jest wirtualnym miejscem, gdzie spotykają się wszyscy uczestnicy obrotu kryptowalutami.

Gra Binance

Teraz Binance uruchomiło specjalną grę dla zarejestrowanych użytkowników, w której każdy ma unikalną szansę, by wygrać Bitcoina, stając się jego szczęśliwym posiadaczem. Zasady gry są proste i możesz wziąć w niej udział również ty, dając sobie szansę na wygraną. Abu wziąć udział w grze, musisz posiadać konto na giełdzie Binance. Zatem powinieneś zarejestrować się jako użytkownik tworząc unikatowy login i hasło i tym samym stać się członkiem Binance. Możesz się również zalogować za pomocą swojego konta na Twitterze.

Następnie powinieneś przejść do strony gry zorganizowanej przez giełdę Binance. Gra nosi nazwę Bitcoin buton. Szczęśliwy zwycięzca odejdzie z nagrodą w postaci jednego Bitcoina, co oznacza aktualnie nagrodę o wartości około 200 tysięcy złotych. Jednak to nie jedyna nagroda – organizator przygotował również inne nagrody, więc jest o co walczyć!

Binance free BitcoinJak grać i spróbować wygrać 1 Bitcoin?

Gra jest bardzo prosta, a jej zasady przejrzyste. Zadaniem uczestnika rozgrywki jest kliknięcie przyciskiem myszy na specjalny przycisk, który pojawi się na stronie gry. Na stronie zobaczymy stoper odliczający 60 sekund. To od gracza zależy, w którym dokładnie momencie kliknie w przycisk, liczy się spryt i precyzja. Gra polega bowiem na naciśnięciu guzika w ostatnim możliwym momencie. Wygrywa ten, kto naciśnie jako ostatni. Wówczas licznik czasu odliczający sekundy wyzeruje się i zacznie odliczanie od nowa.

Rozgrywka nie jest ograniczona czasowo – gra rozpoczęła się 15 marca 2022 i potrwa aż do momentu, w którym zegar osiągnie zero. Wtedy tez poznamy zwycięzcę. Zasady jak widzimy są bajecznie proste, a nagroda zdecydowanie kusząca i chyba każdy chciałby zostać tym jedynym szczęśliwcem, którego konto zostanie zasilone Bitcoinem. Ale nie dajmy się zwieść i klikajmy rozważnie – każdy uczestnik ma bowiem tylko jedną szansę na wygraną. Jeśli klikniemy zbyt wcześnie, drugiej szansy na główną wygraną już nie będzie, a przynajmniej nie z tego samego konta. Aby podjąć kolejną próbę, musimy wykorzystać inny rodzaj konta – jeśli więc za pierwszym razem logowanie odbyło się za pomocą konta Binance, drugą szansę otrzymamy logując się przez konto na Twitterze. Pamiętajmy jednak, że dodatkowo mamy wciąż szansę na pozostałe nagrody. I tak na przykład osoba która natrafi na tak zwany „kamień milowy”, czyli przykładowo kliknie jako tysięczna osoba, otrzyma nagrodę. Nagroda ta stanowić będzie część Bitcoina o wartości 250 dolarów.

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Dodatkową szansą na wygranie nagrody jest podzielenie się informacją o wzięciu udziału w grze poprzez portal Twitter. Należy śledzić portal Binance na Twitterze, a następnie udostępnić zrzut ekranu ze swojego udziału w rozgrywce. Screen przedstawiający nasz numer kliknięcia, jeśli zostanie uzupełniony o hashtag #BitcoinButton i #Binance, weźmie udział w konkursie, w którym pula nagród sięga aż 10 tysięcy dolarów.

Udostępnienie gry na platformie Binance przez jej właścicieli jest niewątpliwie fantastycznym ruchem marketingowym z ich strony i pomoże Binance zdobyć jeszcze większą popularność. Poprzez połączenie z Twitterem, informacja o grze dotrzeć może do wielu odbiorców, którzy do tej pory uważali ze inwestowanie w bitcoina jest trudne i zarezerwowane dla wąskiej grupy inwestorów.

Binance pokazuje im, że stanie się posiadaczem bitcoina może być bajecznie proste. Sama zaś giełda Binance ma szanse zyskać nowych użytkowników i umocnić swoją pozycję lidera na rynku.

Zwiększenie liczby użytkowników giełdy będzie dodatkowo pozytywnym sygnałem dla rynku, ponieważ dodatkowo zwiększy wolumen obrotu na giełdzie, a także może pozytywnie wpłynąć na płynność obrotu kryptowalutami.

Dlaczego więc nie spróbować szczęścia w Bitcoin Button? Jedno kliknięcie może odmienić nasze życie i wprowadzić w świat inwestycji w kryptowaluty.

Related Posts

Jak płacić w Bitcoin? Poradnik dla początkujących

W świecie cyfrowym, coraz więcej osób zaczyna korzystać z...

Jak wyplacic pieniadze z Binance

Jeśli chodzi o sprzedaż kryptowalut za gotówkę, niezależnie od...

Jak kupić bitcoin bez weryfikacji?

Bitcoin to wszystkim nam znana waluta cyfrowa stworzona i...

Jak kupić bitcoin za złotówki?

Satoshi Nakamoto, osoba lub grupa osób, która w roku...

Czym jest Bitcoin halving ?

Bitcoin to wirtualna waluta wywodząca się z technologii Blockchain,...