Jak wyplacic pieniadze z Binance

Jeśli chodzi o sprzedaż kryptowalut za gotówkę, niezależnie od preferencji, Binance zapewnia łatwy i wygodny sposób kupowania, sprzedawania i handlu kryptowalutami

Wypłaty gotówki kryptowalutami są łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki nowej funkcji sprzedaży na kartę — wystarczy wykonać cztery proste kroki.

Jak sprzedawać Crypto na walutę fiat i przelewać bezpośrednio na kartę kredytową/debetową?

Krok 1: Zaloguj się i wybierz swoją kartę kredytową/debetową

Uzupełnij swój KYC i zaloguj się na swoje konto Binance. Następnie wybierz [Karta kredytowa/debetowa] na stronie głównej aplikacji Binance. Jeśli korzystasz z komputera, kliknij [Karta debetowa/kredytowa] w menu [Kup kryptowalutę] w nagłówku u góry strony głównej.

Krok 2: Wybierz kryptowalutę do sprzedaży

Wybierz kryptowalutę, którą chcesz sprzedać, preferowaną walutę fiat oraz kwotę, którą chcesz sprzedać.

Krok 3: Wybierz metodę płatności

Aby kontynuować, wybierz kartę kredytową/debetową, którą chcesz sprzedać, lub dodaj nową kartę. Aby kontynuować, po potwierdzeniu karty, kliknij przycisk [Potwierdź].

Uwaga: obecnie obsługiwane są tylko karty kredytowe/debetowe VISA.

Krok 4: Potwierdź zamówienie

Sprawdź szczegóły płatności i potwierdź zamówienie w ciągu minuty. Po minucie cena i ilość kryptowaluty, którą otrzymasz, zostaną ponownie przeliczone. Aby wyświetlić najnowsze ceny rynkowe, kliknij przycisk [Odśwież].

Po potwierdzeniu szczegółów zamówienia wszystko gotowe. Zostaniesz przez nas powiadomiony o zakończeniu transakcji.

Uwaga: obecnie obsługiwane są EUR i GBP. W pierwszym kwartale 2022 r. wprowadzimy również wsparcie w rublach i hrywnach.

Zalety Sprzedaży Krypto za Waluty Fiat na Kartę

  • Maksymalna wygoda – Sprzedawanie i wypłacanie kryptowalut może być bardzo skomplikowane, ponieważ dostępne są różne kanały.
  • Najwyższa płynność – Jako wiodąca na świecie giełda blockchain i kryptowalut, Binance oferuje najwyższą płynność. Oznacza to szybki i wydajny handel z większą stabilnością cen i mniejszą zmiennością.
  • Bezpieczeństwo Przede Wszystkim – Na Binance bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, jeżeli chodzi o ochronę Twojego Bitcoina i innych kryptowalut. Jesteśmy jedną z pierwszych giełd krypto, które utworzyły Fundusz Bezpiecznych Aktywów dla Użytkowników (SAFU), aby chronić środki w skrajnych przypadkach. Ponadto żadne z podanych przez Ciebie danych osobowych nie zostaną ujawnione.
  • Obsługa Klienta 24/7 – Zapewniamy całodobową obsługę klienta na czacie na żywo w 8 językach (angielskim, chińskim, rosyjskim, hiszpańskim, portugalskim, tureckim, koreańskim i wietnamskim). Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim użytkownikiem.

Wypłacanie USD z Binance przelewem SWIFT

  1. Zaloguj się do swojego konta Binance i przejdź do [Portfel] – [Fiat i Spot]
  2. Kliknij [Wypłata]
  3. W zakładce [Fiat Wypłata] wybierz [USD] i [Przelew bankowy (SWIFT)]. Kliknij przycisk [Kontynuuj], aby utworzyć zlecenie wypłaty
  4. Wprowadź dane swojego konta. Twoje imię i nazwisko pojawi się automatycznie w polu [Nazwa beneficjenta]. Kliknij przycisk [Kontynuuj]
  5. Wprowadź kwotę wypłaty, a zostanie naliczona opłata transakcyjna. Kliknij przycisk [Kontynuuj]
  6. Dokładnie sprawdź informacje i potwierdź płatność. Środki są zazwyczaj odbierane w ciągu 2 dni roboczych. Prosimy o cierpliwość podczas przetwarzania transakcji

Related Posts

Darmowy Bitcoin : Jak zarobić 1 Bitcoin na Binance?

Bitcoin od kilku lat znajduje się na szczycie popularności...